Hakkımızda

Hakkımızda

1983 yılından günümüze dayanan mimarlık mesleğindeki tecrübe ve birikimlerin ışığında MOY Mimarlık ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited şirketi  2016 yılında kurucu ortak Yüksek Mimar Mertcan YILDIRIM ve kurucu ortak Endüstri Mühendisi  Onur YILDIRIM tarafından kurulmuştur.
MOY Mimarlık ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited şirketi aile geleneği olarak sürdürmekte olduğu mimarlık mesleğindeki köklü geçmişi, tecrübeli uzman teknik kadrosu ile taahhüt, mimari ve iç mimari projelendirme, mimari uygulama alanlarında hizmet vermektedir.
MOY Mimarlık olarak, toplum yararına göre hareket ederek, çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla, uzun vadeli ilişkilere inanıyoruz. Biz sorumluluğumuzla, dürüstlüğümüzle ve etik iş yaklaşımımızla gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Bir firma üstlendiği taahhütleri başarıyla yerine getirebildiği derecede iyidir. Misyonumuz bu anlamda en iyisi olmaktır. Dürüst, güvenilir, günün koşul ve gelişmelerine uygun, teknolojiyle dost, uluslararası standartlar paralelinde, sektörde referans alınan bir firma olacak şekilde hedeflerimizi sürekli yükseltmektir. Firma olarak; organizasyon, bilgi akışı, sürat, yüksek iş ahlakı ve eğitimli, tecrübeli çalışanlarımız ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz olarak tamamlamaktır. Müşteri için akılcı çözümler üreten, daima kazandıran güvenilir çözüm ortağı olmaktır. Danışmanlık, tasarım, mimarlık, mühendislik, uygulama ve kontrol süreçlerine üst düzeyde cevap verecek ekip ve donanım ile üreteceğimiz özel proje ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek çalışmalara imza atmak ve sürekli gelişen kurumsal bir firma olmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde inşaat ve mimarlık alanlarında önde gelen bir firma olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek, üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.

Faaliyet Alanlarımız

İnşaat – Taahhüt Alanında Hizmetlerimiz

 • Konut proje ve uygulama çalışmaları hizmetlerinin verilmesi
 • Kat karşılığı konut proje ve uygulama çalışmaları hizmetlerinin verilmesi
 • Sanayi yapıları, eğitim binaları, spor merkezleri, banka genel müdürlük ve şube yapıları proje ve uygulama çalışmaları hizmetleri verilmesi
 • Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
 • Anahtar Teslim Projeler
Mimari – İç Mimari Proje ve Uygulama Alanında Hizmetlerimiz
 • Mimari tasarım, proje ve uygulama çalışmaları hizmetlerinin verilmesi
 • İç mimari tasarım, proje ve uygulama çalışmaları hizmetlerinin verilmesi
 • Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
 • Anahtar Teslim Projeler
 • Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı
 • Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi